FORGOT YOUR DETAILS?

Geniş bir iş tecrübesine sahip olan ADT OTOMOTIV ve Bilg. San. Tic. Ltd. Şti., Volkswagen-Audı Seat Skoda araçlarının orijinal ve yan sanayi yedek parçalarını, toptan satışın yanında perakende satışınıda yapmak ve sizlere her türlü mesleki ihtiyaçlarınızda yardımcı olmak üzere yeni bir oluşum içine girmiştir. Şirket merkezimiz İstanbul’un yeni yedek parça merkezi Maslak’ta siz sayın müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.
Şirketimiz ülke çapında geniş bir satış ağına sahiptir. VW/AUDI Orijinal Yedek parçalarını Türkiye’nin en büyük illerindeki müşterimize en kısa sürede ulaşırtırmaktayız. Bugün ulaştığımız nokta bizim bu işte ne derece başarılı olduğmuzun bir kanıtıdır.
Sektördeki yenilikleri uluslararası platformda çok yakından takip ederek, bu bilgi birikimimiz Firmamızın adına yakışan bir profosyonellikle otomotiv sektörüne yansıtmak, stoklarımızdaki çeşitliliği sağlamak, kaliteli ürün ve ucuz fiyat politikamızı korumak bizim ana hedefimizdir.
Depolarımızda 15.000 kalemden fazla ürün çeşidi ile, her zaman yeterli miktarda stok tutarak müşterilerimize mal sevkiyatını en hızlı şekilde yapmaktayız. Toptancı statüsündeki bir firmanın çeşidinin bu kadar fazla olması bizim işimize verdiğimiz önem’in ne kadar fazla olduğunun açık bir ifadesidir.
Satmış olduğumuz ürünlere üreticilerden aldığımız direktiflerle ve kendi insiyatifimizle her türlü garantiyi vermekteyiz.
Firmamız, her biri konusunda uzman personeli ile müşterilerine teknik bilgi, destek danışmanlık hizmeti sağlayarak, onlara her türlü yenilik ve değişiklikleri günü gününe aktarmak için çok büyük çaba sarfetmektedir. Müşterilerimizin karşılaştıkları her türlü sorunlarını en kısa sürede çözerek satışta büyük kolaylık sağlamaktadır.
Firmamız sektördeki öncü kuruluşlardan biri olmaktan gurur duyar.
TOP